proacad20 u16 panel 100 

   Η τελική φάση του 47ου Πανελληνίου Πρωταθλήματος Παίδων (Final-6) θα διεξαχθεί στο Κλειστό Γυμναστήριο Κοκκινιάς Αμαρουσίου από 29 Ιουλίου ως 2 Αυγούστου και θα καλυφθεί ζωντανά μέσω live-streaming από το live1 του telesport.gr και από το κανάλι του youtube της Ε.Ο.Κ. Ξεκινάμε με το 1ο μέρος του αφιερώματος στις ομάδες που θα συμμετάσχουν στην Τελική Φάση, αναφερόμενοι στις επαρχιακές ομάδες που κατέκτησαν την πρωτιά στους 3 Επαρχιακούς Ομίλους της Β΄ (Ημιτελικής) Φάσης του 47ου Πανελληνίου Πρωταθλήματος Παίδων: τον Κεραυνό Λάρισας, τον Προμηθέα Πάτρας και τον 1ο αντίπαλο του Προμηθέα, Κολοσσό Ρόδου.

Στο τέλος του άρθρου υπάρχει το Πρόγραμμα των αγώνων της Τελικής Φάσης.

Το αφιέρωμα στην ιστορία των Πανελληνίων Πρωταθλημάτων Παίδων: https://www.promitheasbc.gr/index.php/nea/paidiko/3249-panelpaid20-history

 

efpan1700102

Σύμφωνα με την προκήρυξη της Ε.Ο.Κ. στην Τελική (Γ΄) Φάση θα πάρουν μέρος 6 σωματεία και συγκεκριμένα:

 

4) Ο Νικητής του Α΄ Ομίλου της Β΄ (Ημιτελικής) Φάσης,

στον οποίο συμμετείχαν οι πρωταθλητές Ε.Σ.ΚΑ.Θ., Ε.ΚΑ.Σ.Α.ΜΑ.Θ., Ε.ΚΑ.Σ.Χ., Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.Μ., Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ., και Ε.Σ.ΚΑ.Β.Δ.Ε.

Ο Όμιλος διεξήχθη στο χρονικό διάστημα 15-19/7 στο Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης στη Θεσσαλονίκη και συμμετείχαν οι: Κεραυνός Λάρισας, Πανσερραϊκός ΜΓΣ, ΚΑΟ Χαλκιδικής Ευρώπη '87, Πιερικός/Αρχέλαος ΣΦΚ Κατερίνης, Διόσκουροι Κοζάνης και ΣΚ Ιωάννινα.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

 proacad20 u16 panel prev115a

  Νικητής αναδείχθηκε ο πρωταθλητής της Ένωσης Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Θεσσαλίας:  Κεραυνός Λάρισας, που στο καθοριστικό παιχνίδι επικράτησε του Πανσερραϊκού με 69-51. Ακολουθούν τα φύλλα αγώνα των παιχνιδιών του Κεραυνού στον επαρχιακό Όμιλο της Θεσσαλονίκης, όλα τ' αποτελέσματα του Ομίλου και η βαθμολογία.

proacad20 u16 panel prev112

1η Αγωνιστική

Αναλυτικά: Κεραυνός Λάρισας - Διόσκουροι Κοζάνης  73 – 69.

Τα δεκάλεπτα: 18-19, 38-35 (ημιχ.), 52-49, 73-69.

Κεραυνός Λάρισας (Κουτρούλης-Πάκας): Τσαλαβάρας 3, Ντάμπουρας 2, Αλέξης 4, Κίτσιος 2, Γιάκουρας 12 (2), Γκουντόπουλος, Στραβοκώστας, Μπόρσης 21 (2), Αργυρούλης 5, Σδούγκας 4, Μαννής 2, Πανάγος 18 (3).

proacad20 u16 panel prev113

2η Αγωνιστική

Αναλυτικά: Πιερικός/Αρχέλαος Κατερίνης - Κεραυνός Λάρισας 45 – 92.
Τα δεκάλεπτα:
 13-33, 24-47 (ημιχ.), 41-72, 45-92.
Κεραυνός Λάρισας (Κουτρούλης-Πάκας): Τσαλαβάρας 10, Ντάμπουρας 2, Αλέξης 15 (1), Κίτσιος 6, Γιάκουλας 7 (1), Γκουντόπουλος, Στραβοκώστας 6 (2), Μπόρσης 26 (1), Αργυρούλης 4, Σδούγκας 1, Μαννής 2, Πανάγος 13 (1).

 

3η Αγωνιστική

Αναλυτικά: ΣΚ Ιωάννινα - Κεραυνός Λάρισας 65 – 86.
Τα δεκάλεπτα:
 21-28, 33-38 (ημιχ.), 49-68, 65-86.
Κεραυνός Λάρισας (Κουτρούλης-Πάκας): Τσαλαβάρας 8, Ντάμπουρας, Αλέξης 5 (1), Κίτσιος, Γιάκουρας 4, Γκουντόπουλος, Στραβοκώστας, Μπόρσης 41 (5), Αργυρούλης 10, Σδούγκας, Μαννής, Πανάγος 18 (3).

 proacad20 u16 panel prev117 

4η Αγωνιστική

Αναλυτικά: Κεραυνός Λάρισας - Πανσερραϊκός 69 – 51.
Τα δεκάλεπτα:
 15-11, 30-21 (ημιχ.), 52-39, 69-51.
Κεραυνός Λάρισας (Κουτρούλης-Πάκας): Τσαλαβάρας 7 (1), Ντάμπουρας, Αλέξης 6, Κίτσιος 4, Γιάκουρας 19 (4), Γκουντόπουλος, Στραβοκώστας, Μπόρσης 15, Αργυρούλης 6, Σδούγκας, Μαννής 1, Πανάγος 11 (1).

 

5η Αγωνιστική

Αναλυτικά: ΚΑΟ Χαλκιδικής - Κεραυνός Λάρισας 46 – 64.
Τα δεκάλεπτα
: 12-30, 27-45, 32-59, 46-64
Κεραυνός Λάρισας (Πάκας-Κουτρούλης): Τσαλαβάρας 8, Ντάμπουρας 5, Αλέξης 2, Κίτσιος 5, Γιάκουλας, Γκουντόπουλος 2, Στραβοκώστας 5, Μπόρσης 33(2), Αργυρούλης, Σδούγκας 4, Μαννής.

 proacad20 u16 panel prev117 

 

  ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥ Α΄ ΟΜΙΛΟΥ:

Α΄ (ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΣ) ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΙΔΩΝ – ΚΓ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ  15/7  –  1η Αγωνιστική

 ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ

-

 ΠΙΕΡ./ΑΡΧΕΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

64 – 50

 ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

-

 ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗΣ 87

53 – 49

 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

-

 ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ

73 – 69

ΠΕΜΠΤΗ 16/7  –  2η Αγωνιστική

 ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ

-

 ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

45 – 49

 ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗΣ 87

-

 ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ

56 – 66

 ΠΙΕΡ./ΑΡΧΕΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

-

 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

45 – 92

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/7  –  3η Αγωνιστική

 ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ

-

 ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ

55 – 41

 ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

-

 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

65 – 86

 ΠΙΕΡ./ΑΡΧΕΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

-

 ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗΣ 87

72 – 46

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/7  –  4η Αγωνιστική

 ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

-

 ΠΙΕΡ./ΑΡΧΕΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

74 – 59

 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

-

 ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ

69 – 51

 ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ

-

 ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗΣ 87

68 – 52

ΚΥΡΙΑΚΗ  19/7  –  5η Αγωνιστική

 ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ

-

 ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

58 – 39

 ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗΣ 87

-

 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

46 – 64

 ΠΙΕΡ./ΑΡΧΕΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

-

 ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ

45 – 62

 

 proacad20 u16 panel prev116

 

  Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ Α΄ ΟΜΙΛΟΥ: 

Α΄ (ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΣ) ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΙΔΩΝ

Θ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΓ

Β

Ν

Η

1   ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

5

10

5

0

2   ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

5

9

4

1

3   ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

5

8

3

2

4   ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ

5

7

2

3

5   ΠΙΕΡ./ΑΡΧΕΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

5

6

1

4

6   ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

5

5

0

5

 

 proacad20 u16 panel prev114

 Το ρόστερ της Παιδικής Ομάδας του Κεραυνού Λάρισας για την αγωνιστική σεζόν 2019-20:

#

ΟΝΟΜΑ

ΓΕΝ

Θ

ΥΨ

6

 ΤΖΑΛΑΒΑΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

2004

4

1,94

17

 ΝΤΑΜΠΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2005

2

1,80

20

 ΑΛΕΞΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

2005

1

1,97

23

 ΚΙΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

2004

5

2,04

24

 ΓΙΑΚΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2005

3

1,89

30

 ΓΚΟΥΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2004

5

1,96

33

 ΣΤΡΑΒΟΚΩΣΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2004

2

1,81

34

 ΜΠΟΡΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2006

2

1,89

35

 ΑΡΓΥΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2005

1

1,89

41

 ΣΔΟΥΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2004

4

2,00

52

 ΜΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

2005

3

1,89

77

 ΠΑΝΑΓΟΣ ΟΡΦΕΑΣ

2005

2

1,86

 

Προπονητής: Θεόδωρος Κουτρουλής

 proacad20 u16 panel prev111 

 

 

5) Ο Νικητής του Β΄ Ομίλου της Β΄ (Ημιτελικής) Φάσης,

στον οποίο συμμετείχαν οι πρωταθλητές Ε.Σ.Κ.Α.Η., Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.ΝΟ.Π., Ε.Σ.Κ.Α.Κ. και Ε.Σ.Κ.Α.Σ.Ε.

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

  probcb 

  Ο Όμιλος διεξήχθη στο χρονικό διάστημα 15-17 Ιουλίου στο Κλειστό Γυμναστήριο Κορίνθου και συμμετείχαν οι: Προμηθέας Πάτρας, Πρωτέας Καλαμάτας, ΚΑΟ/Παλαίμων Κορίνθου και Απόλλων Χαλκίδας.

proacad20 u16 102

Νικητής του ομίλου αναδείχθηκε ο πρωταθλητής Ε.Σ.Κ.Α.Η. Προμηθέας Πάτρας.

propaid20 tel 03 142 

 Τ' ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥ Β΄ (ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΥ) ΟΜΙΛΟΥ ΤΗΣ Β΄(ΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ) ΦΑΣΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ

Β΄(ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΣ) ΟΜΙΛΟΣ Β΄(ΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ) ΦΑΣΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ

15-07-20

59 - 42

 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

77 - 66

 ΚΑΟ/ΠΑΛΑΙΜ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

16-07-20

50 - 75

 ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

61 - 50

 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΚΑΟ/ΠΑΛΑΙΜ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ

17-07-20

65 - 45

 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΚΑΟ/ΠΑΛΑΙΜ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ

59 - 68

 ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

 propaid20 tel 02 133

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ Β΄ (ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΥ) ΟΜΙΛΟΥ ΤΗΣ Β΄(ΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ) ΦΑΣΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ

Β΄  ΟΜΙΛΟΣ  Β΄  ΦΑΣΗΣ  47ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ

Θ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΓ

Β

Ν

Η

ΔΙΑΦ

1

 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

3

6

3

0

199 – 146

2

  ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

3

5

2

1

171 – 168

3

  ΚΑΟ/ΠΑΛΑΙΜΩΝ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

3

4

1

2

172 – 192

4

  ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

3

3

0

3

175 – 220

 

proacad20 u16 100

 Το ρόστερ της Παιδικής Ομάδας του Προμηθέα Πάτρας για την αγωνιστική σεζόν 2019-20:

#

ΟΝΟΜΑ

ΓΕΝ

Θ

ΥΨ

5

Καρκούλιας Γεώργιος

2004

SG

1.85

7

Ράγκος Πέτρος

2004

PG

1.87

8

Πλώτας Νίκος

2004

SG

1.92

13

Βασιλόπουλος Χαράλαμπος

2004

PG

1.88

14

Βασιλείου Νικόλαος

2005

SG

1.94

15

Σιδεράκος Γεώργιος

2004

C

1.98

16

Κουρέπης Ηλίας

2004

F

2.01

17

Ταχυρίδης Πρόδρομος

2004

F

1.96

18

Κοσώνης Άγγελος

2004

F

1.93

 

Προπονητής:   Ανδρέας Μελιγδής

Βοηθός Προπονητής:  Γιάννης Τσούνας

Γυμναστής:  Γιάννης Γιαννακόπουλος

Team Manager: Θανάσης Σουφλιάς

 proacad20 u16 101

 

 

 

6) Ο Νικητής του Γ΄ Ομίλου της Β΄ (Ημιτελικής) Φάσης,

στον οποίο συμμετείχαν οι πρωταθλητές των ΤΕ ΔΩΔ/ΝΗΣΟΥ, Ε.ΚΑ.Σ.Κ., ΤΕ ΚΥΚΛΑΔΩΝ, ΤΕ ΧΙΟΥ και ΤΕ ΛΕΣΒΟΥ.

Ο Όμιλος διεξήχθη στο χρονικό διάστημα 17-19/7 στο  κλειστό γυμναστήριο του Μετς στο Παγκράτι και συμμετείχαν οι: Κολοσσός Ρόδου, Εργοτέλης ΓΣ, ΑΠ.Α.Σ. Νάξου

και Βούρειος ΑΟΛ Χίου.

ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ

panelef19 prev600

  Nικητής αναδείχθηκε ο πρωταθλητής ΤΕ ΔΩΔ/ΝΗΣΟΥ: Α.Ο. Κολοσσός Ρόδου, αφού ο Εργοτέλης ηττήθηκε στο φινάλε από ΑΠ.Α.Σ. Νάξου και ο Κολοσσός πλεονεκτούσε στην τριπλή ισοβαυθμία. Ακολουθούν τα φύλλα αγώνα των παιχνιδιών του Κολοσσού στον επαρχιακό (νησιώτικο) Όμιλο του ΜΕΤΣ όλα τ' αποτελέσματα του Ομίλου και η βαθμολογία.

proacad20 u16 panel prev131

1η Αγωνιστική

Αναλυτικά: Κολοσσός Ρόδου – Εργοτέλης ΓΣ   76 – 78.

Τα δεκάλεπτα: 18-7, 30-27 (ημιχ.), 51-52, 76-78.

Κολοσσός Ρόδου (Τσακίρης): Αμπελάς 9, Παπαγεωργίου, Φυλτζανίδης 12, Διακοκωνσταντής 17, Μαραγκάκης, Κωστάκης, Αρφαράς 27, Καλαθενός, Τριανταφύλλου 10, Καλλιαράς, Αργύρης 1, Σαμαράς.

 

2η Αγωνιστική

Αναλυτικά: ΑΠ.Α.Σ. Νάξου - Κολοσσός Ρόδου  48 – 71.

Τα δεκάλεπτα: 8-17, 17-28 (ημιχ.), 39-51, 48-71.

Κολοσσός Ρόδου (Τσακίρης): Αμπελάς 2, Παπαγεωργίου, Φυλτζανίδης 7, Διακοκωνσταντής 14, Μαραγκάκης, Κωστάκης 4, Αρφαράς 37 (7τρ), Καλαθενός 3, Τριανταφύλλου, Καλλιαράς 2, Αργύρης, Σαμαράς 2.

 

3η Αγωνιστική

Αναλυτικά: Κολοσσός Ρόδου - Βούρειος ΑΟΛ Χίου  82 - 57

Τα δεκάλεπτα: 19-21, 38-32 (ημιχ.), 55-47, 82-57.

Κολοσσός Ρόδου (Τσακίρης): Αμπελάς, Παπαγεωργίου, Φλυτζανίτης 16, Διακοκωνσταντής 18 (4τρ), Μαραγκάκης, Κωστάκης 10, Αργύρης 3, Αρφαράς 23, Καλαθενός 3, Τριανταφύλλου 9, Σαμαράς, Καλλιάρας

proacad20 u16 panel prev135 


Τ' ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ:

Γ΄ (ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΣ) ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΙΔΩΝ – ΚΓ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/7  –  1η Αγωνιστική

 ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ

-

 ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

73 – 59

 ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ

-

 ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

76 – 78

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/7  –  2η Αγωνιστική

 ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ

-

 ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ

48 – 71

 ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

-

 ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

55 – 63

ΚΥΡΙΑΚΗ  19/7  –  3η Αγωνιστική

 ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

-

 ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ

62 – 67

 ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ

-

 ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

82 – 57

 

 proacad20 u16 panel prev132 

  Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ:

Γ΄ (ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΣ) ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΙΔΩΝ

Θ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΓ

Β

Ν

Η

ΔΙΑΦ

1

 ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ (+21)

3

5

2

1

229 - 183

2

 ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ          (-3)

3

5

2

1

203 - 198

3

 ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ            (-18)

3

5

2

1

188 - 192

4

 ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

3

3

0

3

171 - 218

 

 proacad20 u16 panel prev134 

 Το ρόστερ της Παιδικής Ομάδας του Α.Ο. Κολοσσού Ρόδου για την αγωνιστική σεζόν 2019-20:

#

ΟΝΟΜΑ

ΓΕΝ

Θ

ΥΨ

1

  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2004

1

1.84

4

  ΑΜΠΕΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

2004

1-2-3

1.84

5

  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΣΜΑΣ

2005

1-2

1.78

6

  ΦΥΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2004

1-2

1.8

7

  ΔΙΑΚΟΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ

2004

1-2

1.81

8

  ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2004

1

1.82

9

  ΣΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2005

3-4

1.88

10

  ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

2004

4-5

1.93

11

  ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2005

1-2

1.83

12

  ΣΑΡΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2005

2-3

1.82

14

  ΑΡΦΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ

2004

3-4-5

1.96

15

  ΚΑΛΛΙΑΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

2004

5

2.01

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ

proacad20 u16 panel prev131

 

 

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΣΤΟ 47ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 

proacad20 u16 panel 100

 

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 47ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ - ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ   29/7 – 1η Αγωνιστική

 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

 -

 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

15:00

  ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

 -

 ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ

18:00

 ΠΑΟΚ

 -

 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

21:00

ΠΕΜΠΤΗ   30/7 – 2η Αγωνιστική

 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

-

  ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

15:00

 ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ

-

 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

18:00

 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

-

 ΠΑΟΚ

21:00

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   31/7 – 3η Αγωνιστική

 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

-

 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

14:00

  ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

-

 ΠΑΟΚ

17:00

 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

-

 ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ

20:00

ΣΑΒΒΑΤΟ   1/8 – 4η  Αγωνιστική

  ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

-

 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

13:00

 ΠΑΟΚ

-

 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

16:00

 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

-

 ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ

19:00

ΚΥΡΙΑΚΗ   2/8 – 5η Αγωνιστική

 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

-

  ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

10:00

 ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ

-

 ΠΑΟΚ

13:00

 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

-

 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

16:00

 

 proacad20 u16 101
 

H "προμηθεϊκή" ατζέντα της εβδομάδας

proacad20 u18 panel prev100 

propaid20 tel 01 201l

7DAYS EuroCup20 rs draw 105

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

# ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ N H Π Ποσοστό Νικών
1 ΑΣΠ. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 7 7 0 14 1.000
2 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014. 8 4 4 12 0.500
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ. ΑΣ 5 3 2 8 0.600
4 ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ. ΠΑΤΡΩΝ 4 2 2 6 0.500
5 ΓΛΑΥΚΟΣ. ΑΟ 2 0 2 2 0.000
6 ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΣ. 2 0 2 2 0.000
7 ΑΚΡΑΤΑΣ. ΑΟ 2 0 2 2 0.000
8 ΠΑΝΑΧΑΪΚΟΣ ΑΟ 2 0 2 2 0.000

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΓΡΑΦΕΙΑ (Στο Προπονητικό Κέντρο του Προμηθέα στον Καστελλόκαμπο)

Address: Γερ. Σκλάβου 4

Ωράριο: 

Γραφεία ΚΑΕ: Δευτέρα - Παρασκευή 09:00 - 18:00

Προπονητικό Κέντρο: Δευτέρα - Κυριακή 09:00 - 22:00

Phone (ΚΑΕ): +30 2610 275820

Phone (Ακαδημιών): +30 2610 434536

Fax: +30 2610 625913

Email: info@promitheasbc.gr

 

Newsletter

Γραφτείτε στο newsletter για να λαμβάνεται τα τελευταία νέα
Please wait